Czarter na Zatoce – wynajmij motorówkę!

Zatoka Pucka – akwen pełen atrakcji

Zatoka Pucka to wymarzone miejsce na wycieczkę motorówką. Osłonięty naturalnym falochronem Półwyspu Helskiego i Rybitwiej Mielizny akwen zapewnia bezpieczne warunki żeglugi oraz wiele atrakcji na przystaniach. Nie stój w korkach – zaplanuj wycieczkę na Półwysep Helski do kultowych Chałup czy rybackiej Kuźnicy. Rozsmakuj się w malowniczych widokach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego: podziwiając klify Osłonina, odwiedzając rzucewski zamek i niepowtarzalny Cypel Rewski. Poznaj bogactwo Kaszubskiej Nordy z pokładu motorówki.

Motorówka Jessy – bezpieczna i dynamiczna łódź

Nasza łódź to propozycja zarówno dla doświadczonych sterników jak i dla początkujących motorowodniaków ciekawych wyzwań pływania po morzu. Wysoka burta i solidny kadłub gwarantują bezpieczną żeglugę, a zabudowany dziób daje ochronę przed falą i deszczem. Nowoczesny silnik Suzuki o mocy 100 KM zapewnia wiele emocji oraz niezbędną rezerwę mocy w trudniejszych warunkach. Wyposażenie: echosonda, mapa elektroniczna i radio VHF dają komfort planowania trasy i bezpiecznego przeprowadzenia rejsu.

Odważ się na samodzielny rejs lub wynajmij łódź z doświadczonym sternikiem

Do poprowadzenia Jessy wymagane są uprawnienia Sternika Motorowodnego. Bez obaw – przy przejęciu łódki możesz liczyć na szkolenie z obsługi i manewrowania łodzią oraz niezbędne wskazówki ze strony bosmana, który dobrze zna Zatokę i doradzi najlepszą trasę odpowiadająca warunkom pogodowym.

Jeśli nie posiadasz jeszcze uprawnień, wynajmij jacht ze sternikiem lub zdobądź patent na intensywnym kursie motorowodnym. Zapraszamy zarówno na szkolenia indywidualne podczas czarteru jak i intensywne jednodniowe kursy zakończone egzaminem w naszej bazie szkoleniowej w Jastarni .

Cennik:

Wynajem motorówki na cały dzień 700 zł (8.00 – 19.00)
Wynajem motorówki na pół dnia (8.00 – 13.00 lub 14.00-19.00) 400 zł
Wynajem motorówki ze sternikiem: cały dzień 900 zł/pól dnia 500 zł
Indywidualny kurs motorowodny podczas czarteru 1490 zł + opłaty egzaminacyjne 250 zł/os
(kurs obejmuje 3,5 h zajęć teoretycznych, naukę manewrowania, rejs szkoleniowy oraz egzamin państwowy)

Zapisy i rezerwacje tel 507 455 798