Promocje

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów szkoleniowych

Żeglarz Jachtowy + Sternik Motorowodny
Jachtowy Sternik Morski + Motorowodny Sternik Morski

Zdobądź patenty na jachty i motorówki na jednym tygodniowym kursie!
Program szkolenia na stopnie żeglarskie i motorowodne pokrywa się w 85% dlatego jesteśmy w stanie połączyć zajęcia na obydwu kursach.

Dla uczestników kursów Żeglarza Jachtowego kurs Sternika Motorowodnego w promocyjnej cenie 290 zł,
Dla uczestników kursu Sternika Jachtowego kurs Motorowodnego Sternika Morskiego w cenie 390 zł

Więcej o szkoleniach:

Rejs stażowy “100 godzin” + kurs jachtowego sternika morskiego w Jastarni = 1790 zł

W skład pakietu wchodzą: bałtycki rejs stażowo-szkoleniowy “100 GODZIN” oraz kurs sternika jachtowego w Jastarni. Więcej o szkoleniach:

Cena pakietów nie obejmuje kosztów egzaminów i patentów.

Żeglowanie jest dla wielu ludzi, grup, rodzin sposobem na wakacyjny wypoczynek. Połączenie relaksu nad wodą, z ciekawą i aktywną formą spędzenia czasu w zmieniających się okolicznościach przyrody, to kusząca alternatywa dla leniwych wczasów w hotelu. Każdy kto choć raz spędził wakacje pod żaglami będzie chciał wracać do tej formy spędzania wolnego czasu. Aby móc samodzielnie użytkować żaglówki po dowolnych wodach, wymagany jest patent żeglarski. Kursy na stopnie żeglarza i sternika jachtowego organizowane są na wodach Zatoki Gdańskiej przez Akademię Jachtingu w Jastarni. Do pływania na określonej wielkości i mocy jachtach, na określonych wodach, konieczny jest odpowiedni patent. Marzenie o posiadaniu patentu żeglarza jachtowego może spełnić już 14-latek. Tygodniowy kurs odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów i pozwala opanować sztukę samodzielnego prowadzenia jachtu z uzupełnieniem o teorię z zakresu budowy jachtu, ratownictwa, meteorologii. Kolejnym stopniem żeglarskiego wtajemniczenia jest uzyskanie patentu jachtowego sterownika morskiego. Uprawnia on do prowadzenia dłuższych jachtów niż w przypadku stopnia żeglarza jachtowego i po wszystkich wodach morskich. Daje on także uprawnienia motorowodnego sternika morskiego, który może obsługiwać jachty motorowe po wodach śródlądowych oraz morskich. Kurs żeglarski kończy się egzaminem teoretycznym z objętego materiału i praktycznym sprawdzającym opanowanie manewrów na jachcie. Dzięki dogodnym warunkom szkoleniowym w naszej w pełni wyposażonej sali, przy zapewnieniu podręczników, map i innych pomocy naukowych, a także dzięki profesjonalnemu przygotowaniu praktycznemu, zdanie egzaminu pozostanie przyjemną formalnością. Przy okazji naszych kursów patentowych można uzyskać także certyfikat ISSA – federacji Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Żeglarstwa. Certyfikat gwarantuje, że nasz patent będzie uznawany w Europie i na całym świecie, gdyż International Sailing Schoola Associaction dba o ujednolicenie szkoleń i wyrównania poziomu we wszystkich członkowskich krajach.