Rejsy

Staż BałtyckiStaż Bałtycki

Szkiery: Szwecja i FinlandiaSzkiery Szwecji

Atlantyk i KanaryAtlantyk i Kanary

Szkocja i NorwegiaSzkocja
Norwegia

Staż Bałtycki →

Staż Bałtycki “100 Godzin” to rejsy szkoleniowe skierowane do wszystkich którzy chcieliby przeżyć przygodę na Bałtyku i uzupełnić staż na stopień jachtowego sternika morskiego.
Szczegóły rejsu

Szkiery Szwecji →

Szkiery oznaczają typ wybrzeża usiany tysiącami skalistych wysepek otoczonych skarbami skandynawskiej przyrody: czystą wodą i pachnącymi żywicą lasami. Przeważające zachodnie wiatry zaprowadzą nas na wschodnie wybrzeże Szwecji do portów Karlskrona, Kalmar, Vastervik lub do kultowego Visby na Gotlandii. We wrześniu odwiedzimy Sztokholm i kultowe Wypy Alandzkie na przepieknej trasie do Turku w Finlandii.
Szczegóły rejsu

Szkocja – staż na pływach →

W majówkę wyruszamy do Amsterdamu, skąd wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii popłyniemy do Inverness. Potem przez Kanał Kaledoński i słynne jezioro Loch Ness dotrzemy do Glasgow odwiedzając tajemnicze Hybrydy. Przez kolejne 3 tygodnie czerwca eglujemy w tygodniowych rejsach szkoleniowych po szkockich wodach. Odwiedzimy słynne wyspy Bute, Islay i Arran, wyruszymy w szkockie góry oraz do lokalnych destylarni odkrywając u źródła smak i bogactwo szlachetnych odmian szkockiej whisky. Powrót do bazy pod koniec czerwca to ambitna propozycja dla wilków morskich nastawionych na długie przeloty – ponad 900 mil żeglugi po Morzu Północnym i Bałtyckim.
Szczegóły rejsu

Zatoka Gdańska →

Akademia Jachtingu zaprasza na weekendowe rejsy po Zatoce Gdańskiej.
Zapraszamy żądnych wiedzy kursantów, którzy pod okiem instruktora chcą zdobywać doświadczenie w dowodzeniu jachtem oraz zapracowanych pasjonatów żeglarstwa, którzy mogą pozwolić sobie tylko na weekend szaleństwa.
Szczegóły rejsu

Wyspy Kanaryjskie →

Turystyczno – szkoleniowy rejs po Wyspach Kanaryjskich. Idealny sposób by odpocząć od zimy i poznać smak żeglugi po wymagającym akwenie Wysp Kanaryjskich. Atrakcyjne trasy gwarantują wiele wrażeń, a temperatury około 20 stopni wakacyjny wypoczynek.
Szczegóły rejsu