Rejsy

Staż BałtyckiStaż Bałtycki

Szkiery: Szwecja i FinlandiaSzkiery Szwecji

Atlantyk i KanaryAtlantyk i Kanary

Szkocja i NorwegiaSzkocja
Norwegia

Staż Bałtycki →

Staż Bałtycki “100 Godzin” to rejsy szkoleniowe skierowane do wszystkich którzy chcieliby przeżyć przygodę na Bałtyku i uzupełnić staż na stopień jachtowego sternika morskiego.
Szczegóły rejsu

Szkiery Szwecji →

Zapraszamy na tygodniowe rejsy w kierunku szkierowego wybrzeża Szwecji. Poza turystyką atrakcyjny program szkoleń: nawigacja tradycyjna i elektroniczna, locja morska, pływanie nocne i meteorologia.
Szczegóły rejsu

Szkocja i Norwegia →

Z Jastarni wyruszymy pod koniec maja na dwutygodniowy rejs do wybrzeży Norwegii. W długi weekend czerwcowy zapraszamy na ambitny pełnomorski odcinek przez Szetlandy i Orkady do Inverness, skąd przez Kanał Kaledoński i słynne jezioro Loch Ness dotrzemy do Glasgow. Przez kolejne 1,5 miesiąca będziemy żeglować w tygodniowych rejsach szkoleniowych po szkockich wodach. Odwiedzimy słynną wyspę Arran, wyruszymy w szkockie góry oraz oczywiście odwiedzimy lokalne destylarnie odkrywając u źródła smak i bogactwo szlachetnych odmian szkockiej whisky.
Szczegóły rejsu

Zatoka Gdańska →

Akademia Jachtingu zaprasza na weekendowe rejsy po Zatoce Gdańskiej.
Zapraszamy żądnych wiedzy kursantów, którzy pod okiem instruktora chcą zdobywać doświadczenie w dowodzeniu jachtem oraz zapracowanych pasjonatów żeglarstwa, którzy mogą pozwolić sobie tylko na weekend szaleństwa.
Szczegóły rejsu

Wyspy Kanaryjskie →

Turystyczno – szkoleniowy rejs po Wyspach Kanaryjskich. Idealny sposób by odpocząć od zimy i poznać smak żeglugi po wymagającym akwenie Wysp Kanaryjskich. Atrakcyjne trasy gwarantują wiele wrażeń, a temperatury około 20 stopni wakacyjny wypoczynek.
Szczegóły rejsu