Rejsy po Bałtyku

Zapraszamy na szkoleniowo – turystyczne tygodniowe rejsy po najpiękniejszych zakątkach Bałtyku. W sezonie 2017 tradycyjnie odwiedzimy szwedzkie Szkiery.

Szkiery

Szkiery

W Szkiery

Trasa: Jastarnia – Vastervik – Visby – Jastarnia
Rejsy stażowo – szkoleniowe z elementami żeglugi pełnomorskiej oraz odcinkami żeglugi w szkierach. Szkiery oznaczają typ wybrzeża usiany tysiącami skalistych wysepek otoczonych skarbami skandynawskiej przyrody: czystą wodą i pachnącymi żywicą lasami. Przeważające zachodnie wiatry zaprowadzą nas na wschodnie wybrzeże Szwecji do portów Karlskrona, Kalmar, Vastervik lub do kultowego Visby na Gotlandii. Bałtycki rejs w Szkiery to nie tylko okazja do zdobycia wielu godzin cennego stażu ale także niezapomniane doświadczenie ekscytującej żeglugi po Bałtyku.

Terminy 2017

s/y Euphoria Akademia Jachtingu

s/y Euphoria Akademia Jachtingu

  • 12 – 18 czerwca 2017
  • 28 sierpnia – 3 września 2017
  • 11 – 17 września 2017

Cena: 1390 zł obejmuje miejsce na jachcie, opiekę skippera i ubezpieczenie. Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 150 zł.

Jacht i Kapitan

Rejsy organizujemy na naszych pełnomorskich jachtach Delphia 37 i Delphia 40.

s/y Akademia Jachtingu VIII

s/y Akademia Jachtingu VIII


Jednostki są bezpieczne, nowocześnie wyposażone i zapewniają komfort pływania – na pokładzie jest lodówka, prysznic i ogrzewanie. Bogate wyposażenie w elektronikę nawigacyjną stwarza okazje do szkolenia z obsługi plottera, radaru czy AIS. O wyszkolenie załogi, żeglarską atmosferę i bezpieczeństwo dbają profesjonalni kapitanowie Akademii Jachtingu zaprawieni w pływaniu po Bałtyku, którzy chętnie dzielą się swą wiedzą. Ich doświadczenie, sympatyczny charakter i instruktorska cierpliwość to gwarancja dobrej atmosfery na pokładzie.

Od uczestników rejsu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie żeglarskie. Wszyscy załoganci otrzymają po rejsie opinię z rejsu czyli dokument szkoleniowy potwierdzający odbyte godziny stażu wymaganego na szkolenia morskie. Podczas rejsu zwykle udaje się zdobyć ponad 100 godzin stażu.