Wyspy Kanaryjskie

Rejs jachtem po Wyspach Kanaryjskich

Turystyczno – szkoleniowy rejs po Wyspach Kanaryjskich to idealny sposób by odpocząć od zimy i poznać smak żeglugi po wymagającym akwenie Wysp Kanaryjskich. Silne wiatry gwarantują wiele wrażeń, a temperatury około 20 stopni wakacyjny wypoczynek. Rejs jest okazją do zdobycia wymaganego stażu pływowego na sternika morskiego (skok pływu powyżej 1,5 metra).

Tydzień aktywnego żeglarstwa połączony z karnawałowym klimatem na Teneryfie to niezapomniane przeżycie. Oprócz szkolenia i rozkoszy żeglugi, czekają na Was hiszpańskie przysmaki, doskonałe wino oraz egzotyczne krajobrazy Wysp Kanaryjskich. Nad przebiegiem rejsu, szkoleniem a także niezapomnianą atmosferą hiszpańskiej fiesty czuwa doświadczony kapitan. Od dziesięciu lat organizujemy zimowe rejsy po Kanarach. Znamy sprawdzone trasy, ciekawe porty i fajne knajpy. Od uczestników rejsu nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego.

Rejs planujemy na wygodnym i bezpiecznym 5-cio kabinowym jachcie Delphia 47.

Termin, plan i cena

 • 3 – 10 lutego 2018
 • 10 – 17 lutego 2018
 • 17 – 24 lutego 2018
 • Po zaokrętowaniu w sobotę wypływamy z portu Las Galletas na południu Teneryfy. Kierujemy się ku wyspie Gomera, szukając słońca, którego w tej części archipelagu jest zawsze najwięcej. Jeśli pogoda pozwoli jest szansa na ambitny przelot na wyspę La Palma. W czasie rejsu planujemy postoje w portach i na kotwicy.

  Cena osoba: 1790 zł/os.

  Cena obejmuje:

  • miejsce w dwuosobowej kabinie
  • ubezpieczenie NNW i KL

  Opłaty portowe, wyżywienie oraz paliwo pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 150 Euro. IMG_3425Cena nie obejmuje kosztów dojazdu i powrotu.

  Dojazd i powrót

  Na Teneryfę najtaniej dolecieć można linia Ryanair z Modlina – lot w sobotę rano.

  Polecamy wyszukiwarkę: Kayak.com
  Bezpośrednie tanie linie z najbliższy

  Szkolenie

  Wachta pokładowaProgram realizowany na naszych rejsach przewiduje przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji oficera w rejsach morskich. Godziny zdobyte w rejsie liczyć się będą do stażu wymaganego do uzyskania patentów jachtowego sternika morskiego lub jako staż pływowy wymagany przy zdobywaniu stopni kapitańskich. O żeglarską atmosferę i szkolenie w czasie rejsu zadba profesjonalny skipper Akademii Jachtingu. Wszystkim uczestnikom wystawimy opinię z rejsu. Istnieje możliwość szkolenia na certyfikaty ISSA