Doskonalenie umiejętności żeglarskich

Doskonalenie umiejętności żeglarskich

Zaplanuj czas na doskonalenie swoich umiejętności żeglarskich. Program dobierzemy do indywidualnych potrzeb kursanta.

Efektywne szkolenie żeglarskie połączone z komfortowym zakwaterowaniem w apartamencie w marinie Yacht Park w Gdyni.

Oferta dla maksymalnie 4 osób.

Zobacz szczegóły naszej gdyńskiej oferty HOMEPORT

  Marina Yacht Park, Gdynia
Program kursu

Przygotujemy ciekawy program szkoleniowy dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Akademia Jachtingu prowadzi szkolenia żeglarskie już 15 lat. Mamy kadrę doświadczonych instruktorów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności szkoleniowe. Równolegle prowadzenie zajęć zgodnie z brytyjską ścieżką szkoleniową RYA pozwala nam na szersze spojrzenie na aspekty efektywnej nauki bezpiecznego prowadzenia jachtu w morzu. 

Doskonale znamy akwen Zatoki Gdańskiej i Zatoki Puckiej. Niezależnie od pogody poprowadzimy atrakcyjne szkolenie, które wzmocni kompetencje żeglarskie uczestnika zajęć, niezależnie od jego poziomu zaawansowania.

Zapraszamy 

  • osoby początkujące, które chcą zostać wykwalilfikowanym członkiem załogi, aktywnie uczestniczyć w rejsach morskich, manewrach portowych i życiu na jachcie.
  • żeglarzy po pierwszych kursach, którzy przed podejściem do egzaminów na kolejne patenty chcą spokojnie, samodzielnie poćwiczyć manewrowanie, zapoznać się ze specyfiką obsługi jachtu morskiego, powtórzyć podstawy bezpiecznego prowadzenia jachtu w morzu.
  • jachtowych sterników morskich, szukających możliwości doskonalenia swoich umiejętności żeglaskich w wybranych obszarach - planowania trasy, przygotowania podejścia do portu, manewrów portowych, kotwiczenia czy rozpoznawania świateł statków morskich.
  • doświadczonych żeglarzy, którzy stale chcą rozwijać swoje kompetencje - zaproponujemy ciekawe wyzwania nawigacyjne i manewrowe.
Szkolenie i zakwaterowanie

Szkolenie przeprowadzamy na dzielnym i szybkim jachcie Dufour 375. Jacht posiada dwa koła sterowe, jest w pełni wyposażony.

W czasie szkolenia kursanci zakwaterowani są w wygodnym apartamencie w sąsiadującym z mariną Yacht Parku. Mieszkanie przygotowane jest do komfortowego pobytu dla 3-4 osób.

Zobacz HOMEPORT Gdynia

Zajęcia żeglarskie w dowolnym czasie, dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Określamy obszary do doskonalenia, proponujemy najbardziej efektywny program zajęć.

Napisz nam ile dni chcesz przeznaczyć na naukę, jaki masz cel i potrzeby szkoleniowe - zaproponujemy program doskonalący umiejętności żeglarskie.

Formularz kontaktowy

Szkolimy również w języku angielskim!

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób anglojęzycznych. 

Cena szkolenia w języku angielskim nie różni się od standardowej ceny zajęć!

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Kurs / rejs

Product name

Termin

Product date

Liczba uczestników

Cena


Dane do rezerwacji