Wyprawa na Alandy

Wyprawa na Alandy

Szkoleniowe rejsy po najpiękniejszych zakątkach Bałtyku.

W sezonie 2020 ruszamy ambitnym szlakiem by osiągnąć kultowy cel bałtyckich wypraw - archiepelag Wysp Alandzkich.

 

  Morze Bałtyckie   10   wiosna 2020
O rejsie

Połowę rejsu zajmie nam przelot ambitnej bałtyckiej trasy, a drugą połowę odkrywanie tajemniczego archipelagu. Na śmiałków czeka wiele godzin za sterem podczas wymagającego pełnomorskiego rejsu z obowiązkowym przystankiem w historycznym Visby na Gotlandii.  Po Alandach pożeglujemy wśród tysięcy wysepek, odwiedzając ukryte pośród skał klimatyczne przystanie z saunami. Epicką wyprawę w odwrotnym kierunku rozpoczniemy od kilkudniowej eksploracji archipelagu i zakończymy kolejnym ambitnym przelotem na liczącej ponad 400 mil trasie do samej Jastarni.

Rejsy organizujemy na naszym wyprawowym jachcie Delphia 37.
Jacht jest bezpieczny, nowocześnie wyposażony i zapewnia komfort pływania – na pokładzie jest lodówka, prysznic i ogrzewanie. Bogate wyposażenie w elektronikę nawigacyjną stwarza okazje do szkolenia z obsługi plottera, radaru czy AIS. 

O wyszkolenie załogi, żeglarską atmosferę i bezpieczeństwo dbają profesjonalni kapitanowie Akademii Jachtingu, zaprawieni w pływaniu po Bałtyku, którzy chętnie dzielą się swą wiedzą. Ich doświadczenie, sympatyczny charakter i instruktorska cierpliwość to gwarancja dobrej atmosfery na pokładzie.

Od uczestników rejsu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie żeglarskie. Wszyscy załoganci otrzymają po rejsie opinię z rejsu czyli dokument szkoleniowy potwierdzający odbyte godziny stażu wymaganego na szkolenia morskie.

Terminy i trasy

Terminy i trasy 2020

19 sierpnia - 2 września  Jastarnia – Visby – Wyspy Alandzkie - Turku - Jastarnia

Cena: 2990 zł obejmuje:

  • miejsce na jachcie w szkoleniowym rejsie pełnomorskim prowadzonym przez doświadczonego skippera - instruktora. Zaokrętowanie w kabinach dwuosobowych

Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę ok 400 zł. 

 

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Rezerwacja

Twoje Dane

Zapytania i uwagi

Podsumowanie rezerwacji

Kurs/Rejs Liczba osób Cena (os.)
Product name Product date

1
Suma 2990 zł
Rezerwacja
Ahoj!
Wkrótce na podany adres e-mail otrzymasz więcej informacji.

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Maciej Biechowski