Rejs w Szkiery

Rejs w Szkiery

Szkoleniowo – turystyczne tygodniowe rejsy po najpiękniejszych zakątkach Bałtyku.

W sezonie 2018 tradycyjnie odwiedzimy szwedzkie Szkiery. W tygodniu z długim weekendem z Bożym Ciałem zapraszamy na wyskok do Szwecji a we wrześniu na etapową wyprawę w nasze ulubione okolice: Szkiery Sztokholmu i Wyspy Alandzkie

  Port Jastarnia   od kwietnia do sierpnia
O kursie

Rejsy z elementami żeglugi pełnomorskiej oraz odcinkami żeglugi w szkierach.

Przeważające zachodnie wiatry zaprowadzą nas na wschodnie wybrzeże Szwecji do portów Karlskrona, Kalmar, Vastervik lub do kultowego Visby na Gotlandii. We wrześniu odwiedzimy Sztokholm i wyjątkowe Wypy Alandzkie na przepieknej trasie do Turku w Finlandii.

Wszystkie porty wyokrętowania i zaokrętowania są bardzo dobrze skomunikowane tanimi liniami Wizzair. Bałtycki rejs w Szkiery to nie tylko okazja do zdobycia wielu godzin cennego stażu ale także niezapomniane doświadczenie ekscytującej żeglugi po Bałtyku.

Rejsy organizujemy na naszych pełnomorskich jachtach Delphia 37 i Delphia 40.
Jednostki są bezpieczne, nowocześnie wyposażone i zapewniają komfort pływania – na pokładzie jest lodówka, prysznic i ogrzewanie. Bogate wyposażenie w elektronikę nawigacyjną stwarza okazje do szkolenia z obsługi plottera, radaru czy AIS. 

O wyszkolenie załogi, żeglarską atmosferę i bezpieczeństwo dbają profesjonalni kapitanowie Akademii Jachtingu, zaprawieni w pływaniu po Bałtyku, którzy chętnie dzielą się swą wiedzą. Ich doświadczenie, sympatyczny charakter i instruktorska cierpliwość to gwarancja dobrej atmosfery na pokładzie.

Od uczestników rejsu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie żeglarskie. Wszyscy załoganci otrzymają po rejsie opinię z rejsu czyli dokument szkoleniowy potwierdzający odbyte godziny stażu wymaganego na szkolenia morskie. Podczas rejsu zwykle udaje się zdobyć ponad 100 godzin stażu.

Gdzie się stawić i jaki jest plan

Terminy i trasy 2018

28 maja – 3 czerwca Jastarnia – Vastervik – Visby – Jastarnia
3 – 9 września Jastarnia -Kalmar – Vastervik – Sztokholm
9 – 15 września Sztokholm – Wyspy Alandzkie – Turku
15 – 23 września - Turku – Jastarnia

Szkiery oznaczają typ wybrzeża usiany tysiącami skalistych wysepek otoczonych skarbami skandynawskiej przyrody: czystą wodą i pachnącymi żywicą lasami.

Cena: 1690 zł obejmuje:

  • miejsce na jachcie,
  • opiekę skippera
  • ubezpieczenie.

Prowiant, paliwo oraz postoje w portach pokrywane są z kasy jachtowej, do której każdy uczestnik wnosi składkę 200 zł.

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Rezerwacja

Twoje Dane

Zapytania i uwagi

Podsumowanie rezerwacji

Kurs/Rejs Liczba osób Cena (os.)
Product name Product date

900 zł
Suma 1790 zł
Rezerwacja
Ahoj!
Wkrótce na podany adres e-mail otrzymasz więcej informacji.

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Maciej Biechowski