Szkolenie na patent motorowodny

Szkolenie na patent motorowodny

Indywidualne zajęcia przygotowujące do zdania egzaminu na patent Sternika Motorowodnego lub Motorowodnego Sternika Morskiego.

 

Przygotujemy Cię do zdania egzaminu na patent motorowodny, a co ważniejsze, do samodzielnego, bezpiecznego pływania jachtem motorowym.

Oferta dla maksymalnie 4 osób.

Program kursu

Program i czas zajęć dobieramy do indywidualnych potrzeb kursanta lub grupy kursantów.

Celem szkolenia jest nie tylko zdanie egzaminu na wybrany patent motorowodny. Naszym zadaniem jest przede wszystkim przygotowanie uczestników szkolenia do bezpiecznego pływania, sprawnego manewrowania w portach i umiejętnego wykorzystania warunków pogodowych.

Indywidualne zajęcia pozwolą na wykonanie dużej ilości powtórzeń manewrów portowych. Staramy się sporo czasu spędzić na wodzie. Czas nauki praktycznej wykorzystujemy nie tylko na manewry, ale także na naukę utrzymania kursu w ślizgu, pływania na fali z wiatrem czy pod wiatr. Ważną częścią zajęć jest także nauka praktycznych umiejętności prawidłowej pracy na cumach oraz doskonalenia najważniejszego z manewrów - podejścia do człowieka za burtą.

Szkolenie obejmuje także całą teorię wymaganą na egzaminie na wybrany patent motorowodny - zagadnienia z locji, bepieczeństwa na wodzie, przepisów motorowodnych, meteorologii czy technik prowadzenia jachtu motorowego. Dla kandydatów na patent Motorowodnego Sternika Morskiego przygotowaliśmy szereg praktycznych ćwiczeń z nawigacji morskiej na mapach, przygotowania wejścia do portu morskiego.

Przerobimy cały zakres materiału niezbędnego do zdania egzaminu na wybrany patent motorowodny i nasze działania zakończymy egzaminem państwowym.

Doskonalenie umiejętności w czasie rejsu

Najlepszą formą sprawdzenia swoich umiejętności prowadzenia jachtu motorowego jest wypłynięcie w rejs. Zatoka Gdańska daje wiele ku temu możliwości. Jeśli czas pozwoli możemy odwiedzić kilka portów Zatoki - Gdańsk, Sopot, Jastarnię czy Hel i rozszerzyć szkolenie o przygotowanie wejść do poszczególnych portów i manewrowanie w kolejnych marinach.

Egzamin

Akademia Jachtingu jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym, dlatego możemy zaplanować egzamin w indywidualnie wybranym terminie. Współpracujemy z grupą doświadczonych egzaminatorów, którzy zadbają o sympatyczny i sprawny przebieg egzaminu.

Przygotuj się do egzaminu we własnym tempie. Pływaj indywidualnie, w parze lub w grupie do 4 osób.

Ilość dni szkoleniowych zależna jest od Twojego doświadczenia i już nabytych umiejętności - skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

Formularz kontaktowy

 

Przed szkoleniem wysyłamy materiały szkoleniowe do przejrzenia. Teorię powtarzamy w praktyce. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w efektywnym szkoleniu i przygotowaniu kursantów do bepiecznego prowadzenia jachtu. 

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Kurs / rejs

Product name

Termin

Product date

Liczba uczestników

Cena


Dane do rezerwacji