Szkolenie na patent żeglarski

Szkolenie na patent żeglarski

Indywidualne zajęcia przygotowujące do zdania egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego lub Jachtowego Sternika Morskiego.

Przygotujemy Cię do zdania egzaminu na patent żeglarski, a co ważniejsze, do samodzielnego, bezpiecznego pływania jachtem żaglowym.

Oferta dla maksymalnie 4 osób.

 

  Marina Yacht Park, Gdynia
Program zajęć

Program i czas zajęć dobieramy do indywidualnych potrzeb kursanta lub grupy kursantów.

Celem szkolenia jest nie tylko zdanie egzaminu na wybrany patent żeglarski. Naszym zadaniem jest przede wszystkim przygotowanie uczestników szkolenia do bezpiecznego pływania, sprawnego manewrowania w portach i umiejętnego wykorzystania warunków pogodowych.

Podczas zajęć staramy się możliwie dużo manewrować, zarówno na żaglach jak i silniku. Nabywać praktycznych umiejętności prawidłowej pracy na cumach, powtarzać manewry portowe i doskonalić manewr podejścia do człowieka za burtą.

Szkolenie obejmuje także całą teorię wymaganą na egzaminie na wybrany patent żeglarski - zagadnienia z locji, bepieczeństwa na wodzie, przepisów żeglarskich, meteorologii czy elementów budowy jachtu żaglowego. Dla kandydatów na patent Jachtowego Sternika Morskiego przygotowaliśmy szereg praktycznych ćwiczeń z nawigacji morskiej na mapach, przygotowania wejścia do portu morskiego.

Egzamin

Przerobimy cały zakres materiału niezbędnego do zdania egzaminu na wybrany patent żeglarski i nasze działania zakończymy egzaminem państwowym.

Akademia Jachtingu jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym, dlatego możemy zaplanować egzamin w indywidualnie wybranym terminie. Współpracujemy z grupą doświadczonych egzaminatorów, którzy zadbają o sympatyczny i sprawny przebieg egzaminu.

Przygotuj się do egzaminu we własnym tempie. Pływaj indywidualnie, w parze lub w grupie do 4 osób.

Ilość dni szkoleniowych zależna jest od Twojego doświadczenia i już nabytych umiejętności - skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

Formularz kontaktowy

Przed szkoleniem wysyłamy materiały szkoleniowe do przejrzenia. Teorię powtarzamy w praktyce. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w efektywnym szkoleniu i przygotowaniu kursantów do bepiecznego prowadzenia jachtu. 

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Kurs / rejs

Product name

Termin

Product date

Liczba uczestników

Cena


Dane do rezerwacji