Weekend na Zatoce

Weekend na Zatoce

Weekendowy rejs po atrakcyjnych wodach Zatoki Gdańskiej.

Sobotnio-niedzielny rejsy po atrakcyjnych wodach Zatoki Gdańskiej.

Szkoleniowa propozycja dla kursantów, którzy pod okiem instruktora chcą zdobywać doświadczenie w dowodzeniu jachtem oraz zapracowanych pasjonatów żeglarstwa, którzy mogą pozwolić sobie tylko na weekend szaleństwa.

  Port Jastarnia
O kursie

Rejs rozpoczynamy w Porcie Jachtowym w Jastarni w piątek po południu. Wybór portu docelowego zawsze pozostawiamy do ostatniej chwili, kiedy to kapitan wraz z załogą decydują gdzie pożeglować, biorąc pod uwagę warunki pogodowe oraz preferencje uczestników.

We wszystkich portach jest ciekawie i przytulnie. Przystanie wyposażone są w pełne zaplecze sanitarne. Samochód najlepiej zostawić w porcie jachtowym w Jastarni, na parkingu Miejskiego Zarządu Portu w Jastarni.

Proponowane porty docelowe:

Puck
Ciekawa pod względem nawigacyjnym i krajobrazowym trasa. Nasi kapitanowie pokażą jak bezpiecznie przejść przez słynną Głębinkę – jedyne wejście na Zatokę Pucką, przy której na mieliźnie stało już wiele jachtów.
Trasa polecana wszystkim, którzy chcą nauczyć się bezpiecznie żeglować po płytkich wodach Zatoki Puckiej i po rejsie odetchnąć przy świeżej rybce w urokliwym porcie.  

Gdańsk
Wejście do Gdańskiego portu, szczególnie po zmroku, robi duże wrażenie. Po minięciu Westerplatte czeka nas przejście tajemniczym portowym kanałem do mariny ulokowanej w sercu starego miasta. Żegluga pośród stoczniowych dźwigów i wielkich statków to niezapomniane doświadczenie. 

Hel
Rejs na Hel jest okazją, by spróbować swych sił na otwartym morzu, bo w programie jest wyjście poza cypel Helski. Jest również gdzie odpocząć po trudach żeglugi po otwartym Bałtyku. 

Płyniemy wygodnym i dzielnym jachtem Delphia 37.

Poznaj urokliwe porty Zatoki Gdańskiej. Zbieraj doświadczenie w żeglowaniu po morzu.

Cena 690 zł obejmuje:

  • miejsce na jachcie
  • obsługę skipera.

Opłaty portowe, wydatki na paliwo oraz wyżywienie pokrywane są ze składki załogi.

Terminy

Brak kursów w najbliższym czasie.

Kurs / rejs

Product name

Termin

Product date

Liczba uczestników

Cena


Dane do rezerwacji